Wydanie nr 11 z dnia 15.03.2018

Kulturysta bronił konia i…

PRZYŁOŻYŁ WOŹNICY

Ogromną dyskusję wywołało w Internecie nagranie, na którym widać, jak najpierw męki cierpi koń, a potem… woźnica, któremu przyłożył przypadkowy świadek. Do zajścia doszło w Korbielowie.

 

 

 


PROSTO POD KARETKĘ

Młody mężczyzna wbiegł prosto przed maskę pędzącej na sygnale karetki pogotowia. Ma szczęście, że jeszcze żyje. Do koszmarnie wyglądającego wypadku doszło 9 marca na ulicy Stojałowskiego w Bielsku-Białej.


Pierwsza niedziela bez handlu

PUSTO WSZĘDZIE…

Za nami pierwsza niedziela, w której obowiązywał zakaz handlu. Jak wyglądała w bielskich centrach handlowych i jak odebrali ją bielszczanie? Odwiedziliśmy popularne centra handlowe – Tesco, Auchan, Sarni Stok, Gemini i Sferę.

 

 


Sąd rozpatrzył apelację

WICEPREZYDENT UNIEWINNIONY

Lubomir Zawierucha, zastępca prezydenta Bielska-Białej, został uniewinniony przez Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej z części zarzutów stawianych mu przez prokuraturę w sprawie składanych przez niego oświadczeń majątkowych.


Kongres podbeskidzkich dam

POD ZNAKIEM ROCZNICY

8 marca w zamku Sułkowskich w Bielsku-Białej zainaugurowany został VIII Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia – cykliczne wydarzenie organizowane co roku przez aktywne kobiety, mieszkanki naszego regionu.

 

 

 


Suchoń kontra Jachnik w sądzie?

POSEŁ ATAKUJE POSŁA

Dwóch bielskich posłów posprzeczało się przed telewizyjnymi kamerami. Jeden chce zwrócić się do prokuratury z listem o rzekomych nieprawidłowościach, a drugi zamierza w sądzie bronić dobrego imienia.


Festiwal Crossover po raz trzeci!

MUZYCZNE SZALEŃSTWO

Bielszczanie już dobrze znają ten muzyczny gatunek, a co roku przybywa jego zwolenników. Festiwal Muzyki Crossover już niedługo – od 22 do 24 marca – po raz trzeci zagości w Bielsku-Białej.


Wrócą turyści ze wschodu?

GOŚCIE Z GRODNA

W Bielsku-Białej i regionie gościła ostatnio 10-osobowa grupa przedstawicieli branży turystycznej z Grodna na Białorusi. Dlaczego przyjechali?


Tour de Pologne:

META W BIELSKU!

To już pewne: 8 sierpnia uczestnicy kolarskiego wyścigu Tour de Pologne będą finiszować w Bielsku-Białej! Natomiast dzień wcześniej metą czwartego etapu będzie Szczyrk.


Wypadek podczas treningu, operacja i…

BRĄZ W PJONGCZANGU

Na sportowych arenach w Pjongczangu o medale w Korei Południowej walczą paraolimpijczycy. Trzech z ośmiu reprezentantów kraju należy do Beskidzkiego Zrzeszenia Sportu i Rehabilitacji Start w Bielsku-Białej. Jak sobie radzą?

E-wydanie